Division 1 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İran

Division 1
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷İRAN: Division 1¬ZEE÷dQNDMiYb¬ZB÷94¬ZY÷İran¬ZC÷z9c0F9al¬ZD÷c¬ZE÷xYocBmCj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷94_dQNDMiYb¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iran/division-1/¬ZX÷00İran 004......0010000000001000Division 1 010sion 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷İran¬~AA÷4MfVyXJ8¬AD÷1582891200¬ADE÷1582891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niroye Zamini¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582897627¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KİR¬AE÷Niroye Zamini¬JA÷UNPWZNOI¬WU÷niroye-zamini¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QAS¬AF÷Qashqai Shiraz¬JB÷8EOzZsvP¬WV÷qashqai-shiraz¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hniRxD42¬AD÷1582889400¬ADE÷1582889400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Esteghlal Khuzestan¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582897562¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Khuzestan¬JA÷McMOypf6¬WU÷esteghlal-khuzestan¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malavan¬JB÷z1QSz49C¬WV÷malavan¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷YsK0MiKL¬AD÷1582887600¬ADE÷1582887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582894316¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷4KzyRSul¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷INvuQnef¬WV÷mes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jJUeNX4F¬AD÷1582887600¬ADE÷1582887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khooshe Talaee¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582894550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHO¬AE÷Khooshe Talaee¬JA÷8lk5WlIQ¬WU÷khoosheh-talai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAL¬AF÷Gol Reyhan Alborz¬JB÷AcyXR8Qs¬WV÷gol-reyhan-alborz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4QAWGVsq¬AD÷1582887600¬ADE÷1582887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mes Rafsanjan¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582894589¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Mes Rafsanjan¬JA÷KAsiNpuD¬WU÷mes-rafsanjan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALU¬AF÷Aluminium Arak¬JB÷b1teM4fJ¬WV÷aluminium-arak¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rH9zGkck¬AD÷1582887600¬ADE÷1582887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sepidrood Rasht¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582894766¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepidrood Rasht¬JA÷C4UxolXJ¬WU÷sepidrood-rasht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARM¬AF÷Arman Gohar¬JB÷OvYtp8nQ¬WV÷arman-gohar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷noO4LBZR¬AD÷1582887600¬ADE÷1582887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Tabriz¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582894413¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAY¬AF÷Rayka Babol¬JB÷jywmOQP6¬WV÷rayka-babol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Tabriz¬JA÷CpvqP6A0¬WU÷shahrdari-tabriz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0h4uF9Ce¬AD÷1582884900¬ADE÷1582884900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navad Urmia¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582892036¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOR¬AF÷Sorkhpooshan Pakdasht¬JB÷KAJCvnAm¬WV÷sorkhpooshan-pakdasht¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷tKK8uSfs¬WU÷navad-urmia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vq3qETR1¬AD÷1582880400¬ADE÷1582880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baderan Tehran¬ER÷26. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582887056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Baderan Tehran¬JA÷lpOGw6Pg¬WU÷baderan-tehran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAM¬AF÷Damash¬JB÷SzNKxQv0¬WV÷damash¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷v1IpQZKd¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluminium Arak¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461618¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALU¬AE÷Aluminium Arak¬JA÷z3o4CTQf¬WU÷aluminium-arak¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAD¬AF÷Baderan Tehran¬JB÷Egp8Bmt1¬WV÷baderan-tehran¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IiHlPgz3¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arman Gohar¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461549¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Arman Gohar¬JA÷8GqCA7e7¬WU÷arman-gohar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KHO¬AF÷Khooshe Talaee¬JB÷MJmG9RAD¬WV÷khoosheh-talai¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S2ldJ3np¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Damash¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAM¬AE÷Damash¬JA÷Q9gILX38¬WU÷damash¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAF¬AF÷Mes Rafsanjan¬JB÷40hMKiJE¬WV÷mes-rafsanjan¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷Qg2UNqvT¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malavan¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461632¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malavan¬JA÷b31WcUB1¬WU÷malavan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAV¬AF÷Navad Urmia¬JB÷xf0zclR7¬WV÷navad-urmia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MPm0IN1j¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mes Kerman¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461537¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MES¬AE÷Mes Kerman¬JA÷bNiQJBYK¬WU÷mes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PAL¬AF÷Gol Reyhan Alborz¬JB÷AceUIVmR¬WV÷gol-reyhan-alborz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UR8LP59G¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qashqai Shiraz¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QAS¬AE÷Qashqai Shiraz¬JA÷KjyiIbcG¬WU÷qashqai-shiraz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Khuzestan¬JB÷dGbK0WRr¬WV÷esteghlal-khuzestan¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zTi4HsHd¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rayka Babol¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461903¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAY¬AE÷Rayka Babol¬JA÷SxrdEkdr¬WU÷rayka-babol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SEP¬AF÷Sepidrood Rasht¬JB÷6Tt0D9Bl¬WV÷sepidrood-rasht¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷CSViODk9¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Tabriz¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Tabriz¬JA÷zNybYAmE¬WU÷shahrdari-tabriz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KİR¬AF÷Niroye Zamini¬JB÷EDz2XU2K¬WV÷niroye-zamini¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷8I7POPOM¬AD÷1582454700¬ADE÷1582454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorkhpooshan Pakdasht¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582461697¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorkhpooshan Pakdasht¬JA÷jwbOajsk¬WU÷sorkhpooshan-pakdasht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FAJ¬AF÷Fajr Sepasi¬JB÷4t2SbAde¬WV÷fajr-sepasi¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷z59HQofA¬AD÷1581849900¬ADE÷1581849900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baderan Tehran¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581856501¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Baderan Tehran¬JA÷YZxqKKS3¬WU÷baderan-tehran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷QAS¬AF÷Qashqai Shiraz¬JB÷CQymJvrA¬WV÷qashqai-shiraz¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷GOrnB6fN¬AD÷1581765300¬ADE÷1581765300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Khuzestan¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581772705¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Khuzestan¬JA÷vNdnk0TT¬WU÷esteghlal-khuzestan¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Tabriz¬JB÷GrlEpKyo¬WV÷shahrdari-tabriz¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷z9PI5pIp¬AD÷1581763500¬ADE÷1581763500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581770687¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAY¬AF÷Rayka Babol¬JB÷G2v861b4¬WV÷rayka-babol¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷xCu47sqb¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷2FH4TmAi¬AD÷1581763500¬ADE÷1581763500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gol Reyhan Alborz¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581770737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Gol Reyhan Alborz¬JA÷2XeJ3arN¬WU÷gol-reyhan-alborz¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malavan¬JB÷tOfN2JcT¬WV÷malavan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷URnjAQ9T¬AD÷1581763500¬ADE÷1581763500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mes Rafsanjan¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581770574¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Mes Rafsanjan¬JA÷Uoxd93Eo¬WU÷mes-rafsanjan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ARM¬AF÷Arman Gohar¬JB÷8xy08NTi¬WV÷arman-gohar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EaOM44Xj¬AD÷1581763500¬ADE÷1581763500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navad Urmia¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581770360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷APwC5LDA¬WU÷navad-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DAM¬AF÷Damash¬JB÷8AdF4uTG¬WV÷damash¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OU5DRRv4¬AD÷1581763500¬ADE÷1581763500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niroye Zamini¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581770427¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALU¬AF÷Aluminium Arak¬JB÷vDwuL0Dc¬WV÷aluminium-arak¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷KİR¬AE÷Niroye Zamini¬JA÷Q9ZzMtbi¬WU÷niroye-zamini¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
233
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/İran bölümünde yer alan Division 1 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Division 1 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Division 1 2019/2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Division 1 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Division 1 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!