Superliga 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Arjantin

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷4Ix8HON6¬ZD÷p¬ZE÷6Z87hEEB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/superliga/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0000000000187000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷hriVeFo0¬AD÷1554672600¬ADE÷1554672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554679399¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷Ug3A18ig¬WU÷racing-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷bT7E0S6a¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷t4XPHd8J¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷ATxz0GXo¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷4jxvazmh¬WV÷godoy-cruz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷vagsgDVI¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷6abZe4LU¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷WxvW0dIu¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷IRgbgMP1¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667833¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IeBAWmhJ¬WU÷river-plate¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷K0kgeXUJ¬WV÷tigre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷bqbMcyHm¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷KrzhqRyP¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷YoOZ7AEP¬WV÷talleres-cordoba¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷08fwfgGC¬AD÷1554652800¬ADE÷1554652800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554659714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷Yo0RcQjI¬WU÷rosario¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷S8aVdp6O¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AJ1QdeWg¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554652386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8vF13UMt¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷j3462lxm¬WV÷atletico-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WUstI522¬AD÷1554591600¬ADE÷1554591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554598518¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷GpjOkBhs¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷bilcfipQ¬WU÷aldosivi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷SdykGqXE¬AD÷1554583500¬ADE÷1554583500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554590079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷j3rym9x0¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷pQsunTi6¬WV÷lanus¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WYkZfZ06¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582075¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷xK6IanM5¬WU÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷KrdNb6yC¬WV÷newells-old-boys¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷4MbIbH1s¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷OGtqom7C¬WU÷union-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷thylp7MI¬WV÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷ALtpHPH8¬AD÷1554567300¬ADE÷1554567300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554574023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷fykSlV7m¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷x0vXmkNg¬WV÷colon¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷f7yUGGNP¬AD÷1554509400¬ADE÷1554509400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554516157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷Igtrbf2b¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷0IVncEH4¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4fOb5SId¬AD÷1554163800¬ADE÷1554163800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554170561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷xbDwrNf3¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬JB÷WKCsssA9¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nJgEcGaj¬AD÷1554156000¬ADE÷1554156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷24. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554163022¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷raWnLamj¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷EPRrMuYq¬WU÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~
1
1558901730
325
fixtures
1
1558901730
0
Settings
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Superliga 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Superliga 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Superliga 2018/2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Superliga 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Superliga 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!