Superliga 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Arjantin

Superliga
2019/2020
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷nakfPrr8¬ZD÷p¬ZE÷OWKqbCfi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/superliga/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0000000000183000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷jswofvAn¬AD÷1564185600¬ADE÷1564185600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷xbNZnOC9¬WU÷racing-club¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷GlMwnrSF¬WV÷union-santa-fe¬AW÷1¬~AA÷UXykgbPh¬AD÷1564244100¬ADE÷1564244100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷ABLso2sM¬WU÷colon¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷OEPopMdS¬WV÷patronato¬AW÷1¬~AA÷b7tghIva¬AD÷1564252200¬ADE÷1564252200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷Ue2Eut5q¬WU÷san-lorenzo¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷8n1Iv0Kk¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬~AA÷xbucixf5¬AD÷1564260300¬ADE÷1564260300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷GC0MwKZe¬WU÷lanus¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷f3aQxvk2¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬~AA÷KMU1jd9B¬AD÷1564268400¬ADE÷1564268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷d8w91NR2¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷ABsD0ss9¬WV÷river-plate¬AW÷1¬~AA÷WdY5kGOH¬AD÷1564322400¬ADE÷1564322400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷rPuLbLBL¬WV÷aldosivi¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷4YtHa1dF¬WU÷estudiantes¬AW÷1¬~AA÷QJX9lzvO¬AD÷1564330500¬ADE÷1564330500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷00zQcuRR¬WU÷newells-old-boys¬WN÷ORT¬AF÷Central Cordoba¬JB÷29MigaZr¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AW÷1¬~AA÷4AWDmfgU¬AD÷1564338600¬ADE÷1564338600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷dWLehJlk¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷86Paiw4e¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬~AA÷4p3K8wPu¬AD÷1564346700¬ADE÷1564346700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷ULD8kHY7¬WV÷independiente¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷jVE4jcJ1¬WU÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬~AA÷ry2O7cvn¬AD÷1564354800¬ADE÷1564354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷Iy7jE0B8¬WU÷boca-juniors¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷dS5fDKQE¬WV÷huracan¬AW÷1¬~AA÷xb1S6Hgh¬AD÷1564437600¬ADE÷1564437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷vieaCvtL¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷hfa3BbeR¬WV÷banfield¬AW÷1¬~AA÷j15W5y9b¬AD÷1564445400¬ADE÷1564445400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷AZoV6I3r¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷lQpZ5xJl¬WV÷rosario¬AW÷1¬~AA÷YPfy5eO4¬AD÷1564790400¬ADE÷1564790400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷GnHV4dYf¬WU÷huracan¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷fwGZ3Gm1¬WV÷colon¬AW÷1¬~AA÷CGgu4FwB¬AD÷1564848900¬ADE÷1564848900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷l0Fw3z37¬WU÷aldosivi¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷23Js2fID¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬~AA÷Ktgq3ZhH¬AD÷1564857000¬ADE÷1564857000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷6ypOAnMD¬WU÷rosario¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷pSrS96yK¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬~AA÷bXim2g8N¬AD÷1564865100¬ADE÷1564865100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬JA÷E1mW8QjQ¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷GAZc4pas¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬~
276
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Superliga 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Superliga 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Superliga 2019/2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Superliga 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Superliga 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!