Mobil uygulama

Uygulama ayarları

Daha fazla bildirim seçeneğine nasıl ulaşabilirim?

Bildirim seçeneklerine uygulama ayarlarından ulaşabilirsiniz. Buradan birçok bildirim ayarlayabilirsiniz (kadrolar, golü atan oyuncu, kırmızı kart, vb.).

Maçları başlangıç saatine göre sıralayabilir miyim?

Evet, Ayarlar menüsünden bunu kolayca yapabilirsiniz. "Sıralama ölçütü" seçeneğine dokunduktan sonra "Başlangıç zamanı" seçeneğine dokunarak maçları başlangıç saatine göre sıralayabilirsiniz.

Varsayılan spor dalını değiştirebilir miyim?

Evet, menüde yer alan herhangi bir spor dalını varsayılan olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulama açıldığında ilk olarak varsayılan spor dalı görüntülenecektir.

Uygulama açıldığında Oyunlarım/Takımlarım sekmesinin görüntülenmesini istiyorum.

Bu seçenek, Android uygulama ayarlarında mevcuttur. iOS kullanıcıları için not: Uygulama açıldığında Oyunlarım/Takımlarım sekmesinin görüntülenmesini sadece force touch yaparak sağlayabilirsiniz (telefonunuzun iPhone 6s veya daha üstü olması gerekmektedir).

Uygulamanın zaman dilimini nasıl değiştirebilirim?

Uygulama cihazınızın zaman dilimi ayarlarını kullanmaktadır.

Uygulamanın dilini nasıl değiştirebilirim?

Eğer bir iOS cihazınız varsa, uygulama ayarlarından dili değiştirebilirsiniz. Bu seçenek Android uygulamamızda mevcut değildir.

Font büyüklüğünü nasıl artırabilirim?

Uygulama, mobil cihazınızın font büyüklüğünü kullanmaktadır. iOS cihazlar font büyüklüğünün değiştirilmesine izin vermemektedir.

Gece modu özelliğiniz var mı?

Evet, uygulama ayarlarından gece moduna geçebilirsiniz. iOS kullanıcıları için not: Gece modu için iOS 13 gereklidir.

Bildirim sesini nasıl değiştirebilirim?

Android cihazlarda bildirim sesini cihaz ayarlarından değiştirebilirsiniz. Bu özellik iOS cihazlarda bulunmamaktadır, ancak bu durum yakın gelecekte değişecektir :)

Uygulamadan reklamları kaldırmak için ödeme yapabilir miyim?

Bu özellik sadece iOS cihazlar için sunulmaktadır (Android cihazlarda bu mümkün değildir). iOS uygulama ayarlarında "Reklamları kaldır" seçeneğini bulabilirsiniz.