Energa Basket ligi 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol Polonya

Energa Basket ligi
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷POLONYA: Energa Basket ligi¬ZEE÷rTyNspSG¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷zRfFel01¬ZD÷p¬ZE÷8bkJZGkd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rTyNspSG¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/polonya/energa-basket-ligi/¬ZX÷01Polonya 007olonya0000000000001000Energa Baske018t ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷bLPWjnMf¬AD÷1569512400¬ADE÷1569512400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬JA÷0zetZTvt¬WU÷slask-wroclaw¬WN÷HTR¬AF÷HydroTruck Radom¬JB÷vRgpYmfn¬WV÷hydrotruck-radom¬~AA÷xCOzj6y1¬AD÷1569598800¬ADE÷1569598800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GTK Gliwice¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GTK¬AE÷GTK Gliwice¬JA÷d2lkX79h¬WU÷gtk-gliwice¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza¬JB÷zgmgWROb¬WV÷dabrowa-gornicza¬~AA÷r9Rrlp6D¬AD÷1569667200¬ADE÷1569667200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spojnia Stargard¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spojnia Stargard¬JA÷Qst6TP8H¬WU÷ks-spojnia-stargard¬WN÷GDY¬AF÷Gdynia¬JB÷4YvASqON¬WV÷arka-gdynia¬~AA÷WYNvkQj7¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trefl Sopot¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trefl Sopot¬JA÷UFncVov5¬WU÷trefl-sopot¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷rJj1U5gB¬WV÷king-wilki-morskie-szczecin¬~AA÷O44VBmbK¬AD÷1569753600¬ADE÷1569753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYD¬AF÷Bydgoszcz¬JB÷GQNRpRwh¬WV÷astoria-bydgoszcz¬WM÷OST¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷2NJNo7Oo¬WU÷ostrow-wielkopolski¬~AA÷AX8pyhdj¬AD÷1569769200¬ADE÷1569769200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lublin¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷jqIkj0qr¬WU÷start-lublin¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷UZGgkKbl¬WV÷zielona-gora¬~AA÷pE5RCTrE¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anwil Wloclawek¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek¬JA÷b9gDR3wU¬WU÷anwil-wloclawek¬WN÷POL¬AF÷Polpharma Starogard¬JB÷0IuuNNoo¬WV÷polpharma-starogard¬~AA÷hv9ZA7DQ¬AD÷1570035600¬ADE÷1570035600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Torun¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Torun¬JA÷AmNVqogb¬WU÷torun¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷lvMZr584¬WV÷sk-legia-warszawa¬~AA÷lO7lzCBd¬AD÷1570118400¬ADE÷1570118400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷Cb6blvEf¬WU÷ostrow-wielkopolski¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷AqP1mbT0¬WV÷zielona-gora¬~AA÷fme16RLs¬AD÷1570204800¬ADE÷1570204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdynia¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDY¬AE÷Gdynia¬JA÷6FGvrPNA¬WU÷arka-gdynia¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot¬JB÷p6FrsqwH¬WV÷trefl-sopot¬~AA÷xCp65oyl¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bydgoszcz¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Torun¬JB÷lxsGOzNk¬WV÷torun¬WM÷BYD¬AE÷Bydgoszcz¬JA÷x2wCPG7q¬WU÷astoria-bydgoszcz¬~AA÷jFlA45jf¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dabrowa Gornicza¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Gornicza¬JA÷W0WKNfxd¬WU÷dabrowa-gornicza¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷AiVOMEi2¬WV÷slask-wroclaw¬~AA÷pxlE3P50¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GTK Gliwice¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GTK¬AE÷GTK Gliwice¬JA÷b7O6obU2¬WU÷gtk-gliwice¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷xbNApIq9¬WV÷king-wilki-morskie-szczecin¬~AA÷OSnI2qL6¬AD÷1570377600¬ADE÷1570377600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HydroTruck Radom¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTR¬AE÷HydroTruck Radom¬JA÷KMCFqxaF¬WU÷hydrotruck-radom¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷YPGJrdEL¬WV÷start-lublin¬~AA÷4v4F13zD¬AD÷1570464000¬ADE÷1570464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polpharma Starogard¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polpharma Starogard¬JA÷SnGNsGTR¬WU÷polpharma-starogard¬WN÷SPO¬AF÷Spojnia Stargard¬JB÷Ue2kwzxq¬WV÷ks-spojnia-stargard¬~
240
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Basketbol/Polonya bölümünde yer alan Energa Basket ligi 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Energa Basket ligi 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Energa Basket ligi 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Energa Basket ligi 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Energa Basket ligi 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!