LFA 1 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Polonya LFA 12019

results
5
1553142935
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷POLONYA: LFA 1¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷Uylydnap¬ZD÷p¬ZE÷zuzdD6hg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/polonya/lfa-1/¬ZX÷07Polonya 007olonya0180000000186000LFA 1 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷AyTqnpMC¬AD÷1553344200¬ADE÷1553344200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthers Wroclaw¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷nJ3dU4Yt¬WU÷panthers-wroclaw¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷Q920TOmm¬WV÷lowlanders-bialystok¬~AA÷GYJZ87TP¬AD÷1553349600¬ADE÷1553349600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rhinos Wyszkow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHI¬AE÷Rhinos Wyszkow¬JA÷d83LO02I¬WU÷rhinos-wyszkow¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn Lakers¬JB÷za2PNKHO¬WV÷olsztyn-lakers¬~AA÷xrLV9mEJ¬AD÷1553351400¬ADE÷1553351400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Falcons Tychy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷0tACQMX5¬WU÷falcons-tychy¬WN÷WAR¬AF÷Warsaw Mets¬JB÷vX8GPtmC¬WV÷warsaw-mets¬~AA÷OvXmo4yJ¬AD÷1553356800¬ADE÷1553356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilki Lodzkie¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilki Lodzkie¬JA÷8Yi5Sr3g¬WU÷wilki-lodzkie¬WN÷SEA¬AF÷Seahawks Gdynia¬JB÷6JA8R2Ia¬WV÷seahawks-gdynia¬~AA÷dS124Rys¬AD÷1553425200¬ADE÷1553425200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wataha Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Wataha Zielona Gora¬JA÷l2j7n4fP¬WU÷wataha-zielona-gora¬WN÷ARM¬AF÷Armia Poznan¬JB÷QNsZsO2t¬WV÷armia-poznan¬~AA÷zJ063oim¬AD÷1553958000¬ADE÷1553958000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Towers Opole¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Towers Opole¬JA÷8nXwsrIn¬WU÷towers-opole¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Wroclaw¬JB÷nwWst2Xh¬WV÷panthers-wroclaw¬~AA÷Ak8I0qy6¬AD÷1554026400¬ADE÷1554026400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seahawks Gdynia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdynia¬JA÷OrN2yvnO¬WU÷seahawks-gdynia¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷2ZL6zb1U¬WV÷falcons-tychy¬~AA÷SQID1PLa¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krakow Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krakow Kings¬JA÷GIJfw0HB¬WU÷krakow-kings¬WN÷ARM¬AF÷Armia Poznan¬JB÷ULNbxKWH¬WV÷armia-poznan¬~AA÷Uu0A256g¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rhinos Wyszkow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHI¬AE÷Rhinos Wyszkow¬JA÷f3VouMna¬WU÷rhinos-wyszkow¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷YgUkvt25¬WV÷lowlanders-bialystok¬~AA÷lt7Ma3jC¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wataha Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn Lakers¬JB÷t0iHf1nn¬WV÷olsztyn-lakers¬WM÷WAT¬AE÷Wataha Zielona Gora¬JA÷29hDesXu¬WU÷wataha-zielona-gora¬~AA÷d6AUcsLO¬AD÷1554559200¬ADE÷1554559200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lowlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lowlanders¬JA÷ULqUiaW4¬WU÷lowlanders-bialystok¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷8CrYjJoB¬WV÷falcons-tychy¬~AA÷IFBQbN5I¬AD÷1554559200¬ADE÷1554559200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthers Wroclaw¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷zNjLgL1h¬WU÷panthers-wroclaw¬WN÷KRA¬AF÷Krakow Kings¬JB÷ncfPhuHb¬WV÷krakow-kings¬~AA÷UguqH4Ln¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Armia Poznan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armia Poznan¬JA÷lQGf8KGo¬WU÷armia-poznan¬WN÷RHI¬AF÷Rhinos Wyszkow¬JB÷SGFb7vWi¬WV÷rhinos-wyszkow¬~AA÷zXuuIp6t¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn Lakers¬JA÷b1yolHVT¬WU÷olsztyn-lakers¬WN÷TOW¬AF÷Towers Opole¬JB÷zNSCqyvo¬WV÷towers-opole¬~AA÷bBlDMQcP¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warsaw Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wilki Lodzkie¬JB÷GxntkcGN¬WV÷wilki-lodzkie¬WM÷WAR¬AE÷Warsaw Mets¬JA÷xnmxjw1H¬WU÷warsaw-mets¬~
5
1553142935
48
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Polonya bölümünde yer alan LFA 1 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr LFA 1 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, LFA 1 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. LFA 1 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. LFA 1 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!